11 аудіокнижок запишуть у рамках проєкту «Слухати серцем»


11 аудіокнижок українських сучасних авторів запишуть у рамках проєкту «Слухати серцем» від видавництва «Ранок». Для проєкту відібрали твори сучасних українських дитячих письменників, які вже готуються до друку у видавництві дитячої літератури «Ранок» та найближчим часом будуть озвучені професійними журналістами, акторами, теле- та радіо ведучими. Планується зробити доступ до аудіоверсій книжок безплатним для дітей і підлітків із вадами зору – їх можна буде прослухати на сайті видавництва «Ранок» та на сторінці аудіобібліотеки «Ліхтар».

Добираючи матеріал для озвучування, ініціатори проекту намагалися акцентувати увагу на творах, у яких йдеться про сучасний світ, комунікацію, нові технології та гаджети, усе те, з чим діти зіштовхуються у соціальному середовищі. За задумом керівниці проєкту Мар’яни Гончарової-Горянської укладання бібліотечки «Голоси книжок» сприятиме гармонійному розвитку дітей та знайомству з новинками української літератури. Отак, книжки в добірці поділено за віковими категоріями: є видання для дошкільного, молодшого та старшого шкільного віку.

Для дошкільнят підготують аудіоверсії книжок Анастасії Меренкової, Геннадія Меламеда, Юліти Ран, Єви Сольської, збірки «Читаємо перед сном». Для дітей молодшого шкільного віку – твори Геннадія Меламеда, Юліти Ран, Єви Сольської. Для дітей середнього шкільного віку запишуть аудіо версії книжок, що вийшли у співпраці видавництва «Ранок» та літературної агенції «БараБука» – «НЛО за селом» Наталії Бонь і «Чубзики» Сергія Лоскота.

Нагадаємо, у видавництві «Ранок» також є співзвучна, хоч і відмінна за задумом серія – «Слухай серцем», розроблена у співпраці з літагенцією «БараБука». Це серія книжок-картинок для спільного читання, орієнтована на дошкільнят та учнів початкової школи. Кожна книжка серії розкриває той чи інший аспект роботи почуттів і допомагає дитині разом із дорослим розвивати емоційний інтелект.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар