2 тисячі сучасних книжок для українських бібліотек


Видавництво «Фонтан казок» (Київ) і книжкова фабрика «Юнісофт» (Харків) подарують українським бібліотекам 2 тисячі примірників книжки Оксани Лущевської з ілюстраціями Яни Гавриш «Вітер з-під сонця». Для того, щоб отримати безплатну книжку, бібліотеці слід стати членом Книжкового Клубу «Бібліофонтан», оформити заявку до 20 лютого на адресу bibliofontan@fontan-book.com й бути готовою самостійно оплатити доставку.

Нагадаємо, що видавництво «Фонтан казок» уже другий рік реалізовує соціальний проект «Бібліофонтан», метою якого є наповнення фондів українських бібліотек актуальною сучасною літературою. Цього року видавництво спільно з партнерами оголосило про створення Книжкового Клубу «Бібліофонтан», до якого увійшло близько 700 бібліотек різних рівнів, від шкільних до обласних. Саме цим активним бібліотекам у першу чергу передадуть 2000 примірників «Вітру з-під сонця». Тоді як звичайні читачі, такі, як ми з вами, зможуть придбати книжку через інтернет або у книгарнях.

Viter

«Чому саме ця книжка? Повість “Вітер з-під сонця” – напрочуд тонка, делікатна, а разом із тим гостра і актуальна розмова саме з сучасними молодшими підлітками саме про їхнє життя, їхнє світобачення, їхні не надумані, не книжні, а реальні проблеми – як психологічні, так і соціальні, – пояснюють на сайті видавництва. – Це зворушлива історія про перше кохання, про біль утрати рідної людини, про становлення юної особистості».

Повість – один із переможців конкурсу «Напишіть про мене книжку!», метою якого було знайти твори, у героях яких сучасні українські молодші підлітки могли б «упізнати себе». Нагадаємо також, що наприкінці 2015-року БараБука назвала авторку повісті Оксану Лущевську «дитячим прозаїком року».

Більше інформації про те, як отримати книжку в подарунок, читайте на сайті видавництва.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар