ACСА | Видавництва


«АССА» (Агенція Сучасних Спеціалістів та Авторів) – харківське видавництво, що спеціалізується на випуску дитячої художньої, шкільної та туристичної літератури.

Свою діяльність на книжковому ринку видавництво розпочало у 2009 році з випуску туристичної літератури – путівників та карт. Від 2013 року і донині «АССА» активно розширює асортимент навчальної, розвивальної та художньої літератури для дітей, випускаючи щороку понад 50 найменувань. Продукція видавництва орієнтована на сучасних дітей і сучасні реалії. Саме тому «АССА» уважно стежить за новітніми тенденціями в розвитку літератури і бере участь у міжнародних виставках та ярмарках.

Від 2016-го «АССА» видає серію пригодницьких фентезі-романів «Коти-вояки», відому у світі як «Warriors». 2018 року заснована літературна серія для підлітків «Час фентезі», у якій виходять книги сучасних українських та іноземних письменників, що працюють у жанрі фентезі. Серії «Сезон Кіноварі» Володимира Арєнєва та «Варта у Грі» Наталії Матолінець були відзначені «Топом БараБуки».

Гасло видавництва «АССА» – «Більше, ніж книги».

Сайт: acca.ua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: