Альтернативний Перший урок: мультики 1 вересня


Цього року Міністерство освіти і науки України вперше офіційно дозволило дивитися на уроках мультики. Так-так, саме МУЛЬТИКИ! Щоправда, патріотичні. Про можливість шкіл обрати альтернативний формат Першого уроку для школярів початкових класів – а саме подивитися патріотичні мультфільми «Це наше і це твоє» – Міносвіти повідомило в листі до загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів.

«Із урахуванням вікових особливостей учнів початкової школи, на Першому уроці може бути запропоновано тему уроку “Чим може пишатись українець?” з переглядом мультфільмів патріотичної спрямованості із серії “Це наше і це твоє”, створених телеканалом “ПЛЮСПЛЮС”», – зазначають у Міносвіти і додають, що конкретну тему Першого уроку навчальні заклади мають визначити самостійно.

Нагадаємо, що мультфільми із серії «Це наше і це твоє» телеканалу ПЛЮСПЛЮС у простій формі розповідають про захопливі факти нашої країни: оригінальні винаходи, визначні досягнення, географічні особливості тощо.

Читайте також: Наше. Ваше. Моє

Намалювали мультсеріал «Це наше і це твоє» відомий художник і арт-директор каналу ПЛЮСПЛЮС Едуард Катихін і дизайнер Олександр Осипенко. Цього року проект здобув премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки. Також за мотивами «Це наше і це твоє» була створена 3D книжка.

Крім того, незабаром учні початкової школи (2-4 класи) зможуть взяти участь у Всеукраїнському проекті «Це наше і це твоє», який спільно організовує МОН і телеканал ПЛЮСПЛЮС. У рамках проекту юні українці й українки зможуть розповісти, за що вони пишаються своїм рідним краєм. За ідеями найкращих історій ПЛЮСПЛЮС створить нову серію мультфільмів «Це наше і це твоє». Детальні умови проекту стануть відомі згодом, повідомляє прес-служба каналу.

Переглянути серії «Це наше і це твоє» можна на сайті каналу ПЛЮСПЛЮС.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар