Анастасія Музиченко | Команда


Провідниця зустрічей у Просторі

Народилася в передмісті Києва 1985 року. Завжди любила бавитися з дітьми, дізнаватися від них нове та цікаве, ділитися з ними своїми знаннями, вчитися разом. Тож після школи обрала для себе фах учителя, але, не закінчивши педколеджу, вступила до видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ» за спеціальністю «Видавнича справа та редагування». Тоді остаточно вирішила поєднати захоплення книжками і любов до дітей, тож довгий час працювала у видавництві дитячих книжок «Грані-Т». Спершу коректором, потім літературним редактором і нарешті організатором творчих зустрічей, презентацій, майстер-класів із письменниками та художниками в школах і в рамках різноманітних виставок.

Радіє захопленим дитячим поглядам, здивованим обличчям та усмішкам, коли в аудиторії з’являється автор. Любить слухати, як малеча, читаючи книжку, бурмоче собі під ніс, а пальчиками тримає слова, щоб не повтікали. Піклується, щоб кожне читання супроводжувалося незабутніми майстерками та враженнями. Вдома має двох читачиків віком 7+ і 0+, Івана та Ладу 🙂

Анастасії Музиченко писати листи з пропозиціями до БараБуки організовувати події та явища в українській дитячій літературі.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: