Автограф-сесія Сергія Оксеника


19 листопада о 16:00 у книгарні «Смолоскип» (Київ, вул. Межигірська, 21) відбудеться автограф-сесія письменника Сергія Оксеника, автора пригодницько-фантастичної трилогії для підлітків «Лісом, небом, водою».

Автограф-сесію приурочено до видання третього тому трилогії – «Лісом, небом, водою. Інженер». Два перші томи разом із заключним томом «Інженер» перевидало видавництво «Смолоскип». Кошти на видання книжок видавництво збирало за допомогою читачів від квітня 2014-го.

Читайте також рецензію на два перших томи трилогії: Виживання після апокаліпсису

«Лісом, небом, водою» – трилогія Сергія Оксеника (псевдонім літературознавця, письменника, головного редактора журналу «Однокласник» Сергія Іванюка), перші дві частини якої («Лисий» і «Леля») побачили світ у видавництві «Коник» у 2004–2007 рр. Це пригодницько-фантастичний роман для підлітків, написаний на матеріалі питомої української міфології. За сюжетом це – «рукопис, знайдений у старій машині часу», Іванюк його лише розшифрував. Дія твору відбувається в далекому майбутньому, в умовах постекологічної катастрофи. Перед головним героєм, Лисим, стоїть важлива місія – знайти «живу» воду, інакше кажучи, чисту, незабруднену наслідками людського існування. У цьому йому допомагає дівчина з багатодітньої родини Леля, історія якої розвивається у другій частині твору. Відправляє Лисого в небезпечну мандрівку Інженер – головний герой третьої книжки.

Ілюстрації до перших двох частин «Лісом, небом, водою» створив відомий художник Олександр Міхнушов. Третю частину («Інженер») ілюструвала молода художниця Юлія Войтенко.

Вхід вільний.

Читайте також: Сім книжок, які змусять відірватися від комп’ютера

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар