Правила БараБуки

Тут Ви дізнаєтеся, як, яка та з якою метою інформація від відвідувачів надходить на портал «Простір української дитячої книги www.barabooka.com.ua» (далі – БараБука), як вона захищена та яку відповідальність несе БараБука за інформацію, яку пропонує відвідувачам. Це пояснення стосується також додатків, мобільної версії та піддоменів БараБуки.

Реєстрація, підписки та RSS

Якщо Ви заповнюєте спеціальну форму реєстрації, БараБука отримує Вашу згоду на збір даних та аналіз відвідуваності відповідно до віку, статі, дати народження, контактів, кількості та статі дітей, інтересу до дитячих книжок. Ми робимо це, аби вдосконалювати тематику та зміст своїх матеріалів. Бо який сенс нам писати про книжки з описом аеродинамічних особливостей sciurus vulgaris, якщо Ви ними не цікавитесь?

На зареєстрованих користувачів чекають приємні подарунко-несподіванки, запрошення до участі в закритих та публічних заходах, за бажанням, – повідомлення про нові матеріали на сайті. Щоб не ображати Вашу поштову скриньку спамом, ми надсилатимемо вам тільки ті запрошення на заходи, які будуть цікаві саме Вам. Наприклад, якщо Ви поставили «пташку» в віконці «я – науковець», ми надсилатимемо Вам запрошення на наукові конференції та круглі столи, якщо «родина» й Ви мешкаєте в Луганську, то ми не турбуватимемо Вас запрошеннями на майстер-класи з розбудови епічних сюжетів до Нью-Йорка, але порадимо Вам сходити в обласну юнацьку бібліотеку на зустріч із дитячим письменником. Якщо Ви письменник, ілюстратор чи видавець, то можете отримати приватне запрошення на какао до БараБуки (може, Ви будете ласкаві дати нам інтерв’ю?).

Є ще один спосіб отримувати від БараБуки сповіщення про нове на порталі: через RSS-канал (Really Simple Syndication – «дуже просте придбання інформації»). Ви отримуватимете стрічку заголовків з посиланням на повну версію матеріалу.

БараБука й соціальні мережі

Для авторизації на порталі можна скористатися своїми профілями в соціальних мережах, інформація про Вас, відкрита Вами там, буде відкрита й БараБуці.

Ви можете допомогти нам ділитися матеріалами БараБуки з Вашими друзями, якщо натискатимете «Подобається» та «Поділитися» на сторінці соціальної мережі чи безпосередньо на сторінках порталу. Якщо Ви вирішите рекомендувати будь-яку статтю з нашого сайту в соціальних мережах, Ваші дії регулюватимуться Політикою конфіденційності кожної з задіяних Вами соціальних мереж. Ми не відстежуємо і не зберігаємо записи цих дій, але зберігаємо теплу вдячність за них у палкому серці БараБуки.

На сторінці БараБуки в соціальних мережах Ви також можете дізнаватися про нове на порталі й брати участь ув обговореннях. Туди також можна писати листи.

Якщо колись Ви захочете уникнути зв’язування Вашого профілю в соціальних мережах із БараБукою, то перед відвідуванням порталу Вам слід буде вийти зі свого облікового запису.

Прилюдні коментарі та запитання на БараБуці

Кожен відвідувач, авторизований зручним для себе способом, має можливість залишати коментарі на БараБуці. Зважайте, що будь-яка інформація, оприлюднена в дискусіях, зверненнях, коментарях (зображення, фотографія, точка зору) стає публічною й може бути використана іншими користувачами чи засобами масової інформації. БараБука не несе відповідальності за особисту інформацію, надану в коментарях, і не зобов’язана публікувати, видаляти або редагувати будь-який із ваших коментарів (але на Ваше обґрунтоване прохання – може!).

Беручи участь у відкритій дискусії, Ви погоджуєтеся на те, що Ваші дії будуть публічними. Крім того, вони можуть бути включені в RSS-канали й стати доступними для інших веб-сайтів за допомогою інших форматів. Відтак надана Вами інформація може з’явитися на інших веб-сайтах, блогах тощо. Майте на увазі, що БараБука не несе відповідальності за будь-яку особисту інформацію, яку Ви вирішили оприлюднити через цей функціонал, і Ви погоджуєтесь, що ця інформація буде вважатися такою, що була надана вами, а не БараБукою.

Обмеження відповідальності та достовірність

Контент БараБуки може містити посилання на інші веб-ресурси. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та зміст цих ресурів.
БараБука може не поділяти точку зору авторів матеріалів, за їхній зміст несуть відповідальність автори.
БараБука не перевіряє достовірність отриманої про користувачів інформації й не контролює правосуб’єктність користувачів.

Зміни в політиці конфіденційності

Вважаємо, що користувач, здійснюючи доступ до порталу, ознайомлений із цими положеннями й погоджується з ними.
У кожного відвідувача є право на доступ до збереженої нами їхньої особистої інформації. Якщо є потреба з нею ознайомитися, слід надіслати БараБуці письмовий запит.
Якщо маєте питання або сумніви з приводу нашої політики конфіденційності, зв’яжіться з нами info@barabooka.com.ua.
БараБука зберігає за собою право на зміни цієї Політики. Вони будуть негайно оновлені на цій сторінці.

Подяка

Отже, БараБука отримує певну приватну інформацію, надану нам безпосередньо Вами, а також дані, які зазвичай збирають спеціально навчені програми для аналізу відвідуваності ресурсу (зазвичай це стосується тривалості перебування на порталі, веб-запитів, IP-адреси, типу й мови переглядача, дати і часу запиту, а також файлів cookie, за якими можна визначити переглядача або аккаунт користувача).

БараБука дякує Вам за довіру й обіцяє, що Ваші приватні дані не будуть продані, здані в оренду, подаровані чи якимось іншим чином розкриті третім особам, не ганьбитимуться й не спотворюватимуться, – одним словом, будуть захищені відповідно до чинного законодавства України.

Print Form