БараБука на «Азбуковому королівстві магів та янголів»


6-9 жовтня в Музеї книги і друкарства України (Київ, вул. Лаврська, 9) відбудеться фестиваль дитячої літератури «Азбукове Королівство Магів і Янголів». БараБука запрошує на свої заходи 7 і 8 жовтня. Повну програму фестивалю дивіться тут.

7 жовтня, п’ятниця

Зал 5 – 11:00 – 12:00 – Інтерактивне читання книжки «Тринадцять історій у темряві» Галини Ткачук (видавництво «Темпора», 2016 рік, худ. Ірина Мамаєва). Вік учасників: 7-10 років.

Страшні історії зазвичай виникають у темряві й оповідають про жаховиськ, монстрів, прозорих людей, речі, які оживають, і навіть про Серединожера! При світлі сонця страшні історії ховаються, однак таємним чином нам удалося їх записати. “Тринадцять історій у темряві” – книжка для тих, хто знає, що фантазія зі сміхом – прекрасний засіб від страху.

Зал 5 – 12:00 – 13:00 – презентація книжки Тетяни Стус «Їжак Вільгельм» (видавництво «ВІВАТ», 2016 рік, худ. Анна Сарвіра). Вік учасників: 4-8 років.

Якщо про щось мрієш, це обов’язково здійсниться. І знайдуться ті, хто повірить у тебе й допоможе. Головне — залишатися собою й не боятися, що хтось вважає тебе диваком. Ця історія маленького Вільгельма — про мрію, дружбу, про справжню віру: у Світло, доброту і власну неповторність.

Зал 5 – 13:00 – 14:00 – Письменницький майстер-клас. Літературний критик і письменниця Ольга Купріян розповість, як написати книжку на основі щоденникових записів за мотивами своєї книжки «Солоні поцілунки» (Видавничий Центр «АКАДЕМІЯ», 2016), вік учасників: 12-15 років

Як склеїти те, що розбито вщент? І чи потрібно склеювати — чи не краще позбутися його? Коли дорослішаєш, усе стає таким заплутаним. Часом не можна ступити й кроку, щоб не скривдити чиїхось почуттів. Доводиться вибирати між трьома закоханими хлопцями. Визнавати свою провину. Гірко ридати. Сміятися до кольок у животі. Кохати не того, хто цього вартий. Отримувати по заслузі…

Ця книга про звичайних підлітків зі звичайними проблемами й переживаннями, які шукають себе, та мають одне літо для виправлення того, що виправити надзвичайно складно.

8 жовтня, субота

Зал 5 – 15:00 – 16:00 – Песик-БараБука ліпить Кота-Воркота. Майстер-клас зі створення із пластиліну головного героя книжки «Щоденник котячих мандрів». Вік учасників – 6-10 років

Вхід за умовами фестивалю

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар