Чаклун Олег | Письменники


Казкар, дитячий прозаїк, мандрівник. Народився 4 березня 1978 року «десь у Європі – чи то в Польщі, чи то в Литві». Воліє залишатися інкогніто – не публікує своїх фотографій, не розкриває автоніма, майже не з’являється на публіці.

Про себе розповідає так: «Я народився в мандрах. Мій батько – українець з Полтавщини, а мати походить із польського шляхетського роду. Вони мандрували по Європі, а після мого народження вирішили осісти в Києві, бо це напрочуд містичне місто. Тут і я мешкаю в перерві між мандрами по різних чаклунських місцях. Об’їздив практично всю Європу, бував в Азії й Америці. Стародавні монастирі, інші знакові для різних релігій місця, цікаві люди, ризикові ситуації – так формувався світогляд. А поміж цим я чим тільки не займався – фінансами, рекламою, туризмом, інформаційними технологіями… Так усталилися цінності, згодом склалася сім’я, народилися діти – і, переосмислюючи побачене й пережите, я вирішив привнести у наш світ трохи доброго чаклунства і яскравих мрій, яких нам так бракує, а особливо нині. Так і народився автор – Олег Чаклун».

Один із провідних авторів видавництва «Фонтан казок». Автор збірок казок «Банка варення» (видання українською, російською та англійською мовами), «Справжнє диво» і «Швейцарські казки»; збірки оповідань для дошкільнят «Коротунчик»; книжок-картинок (разом із художницею Юлією Пилипчатіною) «Калюжа», «Мрія» та «Хлопчик і море» (дві останні – трилінґви); філософського фентезі «Іскра»; казкового циклу про пригоди маленького робота – «Мікробот» та «Мікробот і Кам’яний дракон».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: