Чеські дні на «Книжковому Арсеналі»


12 квітня Чеський центр в Києві та «Книжковий Арсенал» запрошують долучитися до творення й осмислення сучасної і вже класичної чеської ілюстрації. Дітлахи навчаться малювати графіку й комікси, напишуть листи Кротику та вивчать дрібку чеських слів.

Отож, об 11:00 в Секції графічної прози на вас чекає майстер-клас «Намалюй собі голову!» із чеським ілюстратором Давідом Бьомом (David Böhm). Книжку Бьома «Голова в голові» можна роздивитися на сайті художника.

О 15:00 приходьте в «Арсенал Ідей» подивитися мультики з Кротиком, помалювати, погратися та вивчити нові слова чеською! А дітлахи зможуть написати листа Кротику в Чехію.

Кротик – персонаж відомих чеських мультиків, намалював Кротика художником Зденеком Мілером. Першу серію мультфільму показано у Празі в 1957 році.

О 16:00 у Секції графічної прози відбудеться «доросла» зустріч із чеським ілюстратором Давідом Бьомом. У програмі – презентація часопису коміксів «Кікс» та розмова про сучасну чеську ілюстрацію.

Графік та ілюстратор Давід Бьом народився 1982 року у Празі. Навчався у празькій Академії образотворчих мистецтв. Співзасновник газети коміксів «Кікс» (Кіх). Ілюстрував книжки «Тиша бегемота» (2009), «Бляшана Міна» (2012) та «Голова в голові» (2013).

Усі заходи відбудуться у приміщенні Мистецького Арсеналу (вул. Лаврська, 12).

Вхід за умовами «Книжкового Арсеналу». Зареєструватися на безоплатний вхід можна тут.

Для дітей вхід безкоштовний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар