Читання на вихідні: медмеді не бигимоти


Напередодні Форуму видавців у Львові БараБука і сайт «Діти в місті» радять підготуватися до того, що зовсім скоро біля них буде багато-багато доброї дитячої поезії. А тому найкраще взяти в руки новесеньку книжку Сашка Дерманського «Бигимоти не медмеді» від «Фонтану казок» і вчити вірші! А вивчивши, приходити у Простір БараБуки на Форумі їх розповідати!

На поетичну добірку куМЕДних віршів давно чекали шанувальники творчості письменника, і ось нарешті цієї осені можна тішитися та сміятися до сліз усією родиною. Книжка вийшла оригінальна, із м’якесенькими акварельними малюнками та віршоМЕДними рядками, від яких у світі стає на кілька десятків хвилин більше сміху.

Кожен вірш у збірці «Бигимоти не медмеді» – малесенька завершена сюжетна історія, яку дуже легко уявити, якій охоче поспівчуваєш, із якої щиро посмієшся і яку обов’язково перечитаєш уголос. Просто тому, що ритм такий – змушує прочитувати вголос раз, другий, третій і вивчати зрештою напам’ять. Тож не дивно, якщо скоро батьки й діти на дитячих майданчиках чи в початкових класах декламуватимуть «ох, МЕДМЕДі! Ви не МЕДні, / Ви смішні, дурні й куМЕДні».

Більше читайте в рецензії.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар