Читання на вихідні: підтягуємо англійську, виграємо книжку


Початок червня – це, звісно, початок найбільших канікул, а ще – старт багатьох літніх англомовних шкіл і таборів. Тож саме для тих, хто влітку планує вчити англійську, БараБука і сайт «Діти в місті» радять познайомитися з домовичком Ґріні.

Лексичний тренажер «Англійська із Greeny the Brownie. 100 англійських слів на тиждень» це перша книжка в серії «Англійська із домовичком Ґріні». Уся серія нараховує 6 книжок, що містять 30 історій із життя домовичка, 600 тематичних англійських слів, сотні красивих ілюстрацій, заготовки для настільних ігор, кросворди.

Основа книжки – історії про домовичка на ім’я Ґріні, проілюстровані тематичною лексикою. Для закріплення матеріалу пропонуються цікаві вправи, для тренування механічної пам’яті розроблено прописи, а для закріплення вивченого – настільні ігри. Із цим лексичним тренажером діти можуть працювати самі, без допомоги дорослих.

гріні

Над книжкою працювала команда мережі шкіл англійської мови Green Country: Марія Ольховик – авторка історій та ігор, Аліна Коршунова – авторка вправ та завдань, ілюстраторка Євгенія Гайдамака та координаторка проекту Наталя Лотоцька.

Нагадуємо, що до кінця тижня можна виграти одну з книжок у конкурсі на сторінці БараБуки у ФБ.

Більше книжок для навчання та розваг шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар