Читання на вихідні: сім нескладух Говорухи


В останній шкільний тиждень БараБука і сайт «Діти в місті» радять дотепну і веселу шкільну повість Саші Кочубей «Сім нескладух Говорухи».

Говоруха – це Андрій, або ж Андроїд, 10-річний школяр. Він зненацька отримує від однокласниці зловісне віщування про майбутні «нескладухи» у найближчий час свого життя-буття. І, звісно ж, кожну свою невдачу, кожен прокол починає рахувати. Спершу несвідомо, а потім із дедалі більшою досадою і навіть острахом. Ой-ой, чим же закінчаться ці суцільні неприємності то в родині, то на уроці, то на тренуванні, то на репетиції?!

Насправді це зовсім не жахалка. А дотепна й весела книжка з напрочуд симпатичними персонажами. Усі образи цієї хроніки – і головний герой-оповідач, і тато з мамою, і дідусь та бабуся, і однокласники, і навіть котяра з ласкавим іменем Монстр – складаються в барвисту й водночас ясну й достовірну палітру, наповнену довірою, добротою, відкриттями й зізнаннями.

Вдало доповнюють текст повісті малюнки авторки, зроблені в стилі карикатур у шкільному зошиті, не менш смішні, ніж сам текст.

Більше дитячих книжок для гарного настрою в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар