Читання на вихідні: Василинка, руда вдача


Деякі юні читачки та читачі люблять історії про принцес, дехто любить реальні історії із життя зі справжніми проблемами та почуттями, а хтось обирає для читання тільки книжки із гумором. Повість Ганни Владимирської «Василинка – руда вдача» БараБука і сайт «Діти в місті» радять для всіх згаданих читачів, оскільки історія Василинки Чумак піднімає справді важливі питання самостійності та самотності 12-річної дівчинки, разом з тим – сповнена гумору. І навіть містить у собі «принцесячу» родинну історію. Виявляється прапрапрабабуся Василинки була одружена з Чакрабоном, сином короля Таїланду, а значить Василина виявляється трішечки… принцесою!

Однак Василинка – незвичайна дівчинка не тільки через своє руде волосся й екзотичне походження, а й через бешкетну вдачу. Вона не надто любить школу, навчання для неї – нескінченна шерега сутичок із класною керівничкою, завучем, учителями та однолітками. Однак найбільш прикро, коли героїню зраджує єдина подруга… Однак Василинка не опускає рук у жодній прикрій ситуації. За порадою ветеринара Тихоненка, дівчинка допомагає лікувати тварин у ветеринарній клініці й таким чином відволікається від проблем у школі та вдома.

Загалом книжка Ганни Владимирської справляє тепле враження, адже попри серйозність піднятих дитячих проблем, тут читаємо кумедні історії, написані дотепною мовою. А яскравий образ головної героїні,непосидючої, мислячої дитини, може стати дуже близьким юним читачам. Особливого шарму історії про «Василинку – руду вдачу» додають чудові ілюстрації Івана Кравця.

Більше гарних книжок для дітей будь-якого віку шукайте в розділі ПРО КНИГИ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар