Читати смачно: «МакДональдз» відкриває «Читанковий клуб»


«Колись давно я теж боялась павуків. Хоча ніколи не знала напевне, був то справжній страх чи тільки відраза», – розповідає про свою книжку «Як полюбити павучка» Діана Амфт (видавництво «Майстер-клас»). Історією про подорожі і гостювання павучків, а насправді про страхи перед незнаним або незрозумілим, цієї суботи, 16 травня о 16:00, розпочнеться серія безплатних навчально-розважальних заходів для дітей віком від 4-х до 8-ми років «Читанковий клуб».

Проект відбуватиметься впродовж року одночасно в 47 ресторанах «МакДональз» (у всіх, де є кімнати для Днів народження) у 17 містах України (Бориспіль, Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Київ, Кременчук, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Рівне, Суми, Харків, Херсон, Чернігів, Черкаси).

Не всіх дітей нині зацікавиш книжковими «смаколиками». Але коли дев’ять кращих книг трьох провідних українських видавництв – «Час майстрів», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» та «Видавництва Старого Лева» – діткам читатиме аніматор, а крім того, наймолодші відвідувачі пограють у розвиваючі ігри, присвячені розвитку логіки, пам’яті та творчості, то діти геть по-іншому сприйматимуть книжку. Для них вона стане смачною, привабливою і жаданою як «Хеппі міл» з іграшкою.

Наприкінці заходу діти отримають подарунок – свій перший «Читанковий щоденник», у який вони зможуть вклеїти наклейку із зображенням прочитаної книжки, намалювати улюбленого героя, та поставити власну оцінку твору «Як полюбити павучка». Головною особливістю такого щоденника є те, що дитина зможе надалі не просто колекціонувати наклейки з прочитаних книжок, а й оцінить, наскільки їй сподобалася та чи інша історія та вибере свого улюбленого персонажа.

Крім найменших учасників, на заходах приділять увагу й батькам, адже саме вони в першу чергу мають прививати любов до читання дітям. Батькам запропонують ознайомитися зі спеціально розробленими брошурами з простими рекомендаціями про те, як правильно читати з дітьми, щоб допомогти заохотити дітей до читання.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар