Давати дітям взірці


Головний редактор «БараБуки», дитяча письменниця, педагог і мама Тетяна Щербаченко звертається до своїх колег-учителів із Луганщини:

«Ми працюємо з дітьми і те, що ми зараз робимо – це частина нашої з вами педагогічної діяльності. Ми маємо подати приклад нашим дітям, які через рік, два, п’ять будуть думати про те, що відбувається навколо них, де вони живуть. І потім ми перестанемо говорити: “Що це за нове покоління, яке не має ніяких взірців?” Але ж ці взірці їм ніхто не дає. Тож давайте сьогодні давати нашим дітям взірці – любові, взаєморозуміння, мужності, громадянської свідомості…».

Тетяна Щербаченко народилася в Луганській області, де прожила 25 років, шістнадцять із яких – у рідному селі на Слобожанщині. З вiдзнакою закiнчила факультет української фiлологiї Луганського державного педунiверситету імені Тараса Шевченка, працювала вчителькою української мови та літератури в Луганську.

«Донбас, почуй своїх!» – відеопроект щоденної газети «День», у якому як відомі люди, так і просто небайдужі українці родом із Донбасу звертаються до своїх земляків.

Джерело: «День-ТВ».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар