0+

Де буква КІТ

Юрчик Чернишенко

АБЕТКА.– Київ: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2012. – 36 с.
Уподобань: 42

Це моя найперша книжка. Тато купив її, щойно я народився, і мене загойдували, наспівуючи вірші з цієї книжки на один мотив. Було весело, тому я не засинав годинами… Я й зараз такий, але тепер я підспівую, раптом що.

У книжці великі кольорові малюнки. Дуже кольорові й дуже мальовані, одразу чіпляють око. Віршики коротенькі й веселі. Найбільше мені подобається «Падав сніг на поріг, кіт зліпив собі пиріг». Я тут усе знаю: і кота, і пиріг, і сніг, і тісто (мама показувала, і я його місив). І так усі вірші! Навіть фортеп’яно є у моєї київської баби. Я не знав тільки, хто такий ангелик, – він тут найперший, але тато пояснив, що це такий маленький хлопчик із крильцями, який літає за дитинкою і оберігає її від негараздів. Ну, щоб там вона не забилася, не вивернула кашу… Мій ангелик дуже ледачий, бо я постійно щось таке втну, тому він мав би бути в абетці на останньому місці. Якщо у вас теж ледачий ангелик, то краще купуйте іншу абетку. Зате у цій вгадайте, про кого віршик на букву Ю? Про Юрчика! Мене так і називають тепер «Юрчик-мурчик». А я не проти.

«Мене загойдували, наспівуючи вірші з цієї книжки на один мотив. Було весело, тому я не засинав годинами…»

До речі, про букви. Вони тут великі й кольорові, мама з татом мені їх перемальовують, і я їх угадую. Приміром, букву «КІТ». Вона схожа на кота, і я її впізнаю.

Іще мені в цій абетці подобається, що сторінки тверді й не мнуться, хоч як їх гортай, і кутики заокруглені, тому мені можна цією книгою гратися. А іноді я роблю з неї гараж для машинки, і мама не свариться!

Вірші, які є в абетці, – це мої перші вивчені вірші. Я знаю про кота, якщо мама каже перше слово у рядку, а я продовжую. Вони дуже для цього пасують. Моя тітонька каже, що ця абетка трохи «рутискальна». Не знаю, як це, але вона купила мені іншу, де є фонтани, акули й інші штуки, але немає гарбуза і хати. Кому що подобається. Мені до душі обидві, але ця – з ангеликом – таки непогана, щоб бути найпершою.

Print Form
Подiлитись:

Відгуки/1

  1. Мені,як мамі, ця книжка також дуже сподобалася, і я придбала її своїй доні. Втім, коли вона бачить обкладинку, каже: “Зайчик п”яче…”.

Додати коментар