Дитяча літературна школа: вперше у Львові


26-30 жовтня вперше у Львові відбудеться Дитяча літературна школа «Від вигадки до книжки». Відомі письменники поділяться з маленькими слухачами літературною майстерністю, секретами створення героїв, сюжетів, ілюстрацій та власне книжок. Твори та ілюстрації всіх учасників школи надрукують повноцінною книжкою. «Центр літературної освіти» приймає заявки на участь до 23 жовтня включно.

Лектори школи – досвідчені та професійні дитячі письменники, видавці, казкарі та ілюстратори.

Учасники курсу дізнаються про «творчу кухню» відомих письменників, основи літературної творчості, оволодіють практичним інструментарієм письма: де і як знаходити сюжети та героїв; як описувати та ілюструвати; звідки брати ідеї та натхнення. Також лектори поділяться процесом створення книжок та успішними практиками їх презентації.

Твори та ілюстрації усіх випускників школи надрукують повноцінною книжкою.

Програма «Від вигадки до книжки» спеціально розроблена для дітей віком 7-11 років, для тих, хто хоче розширити літературний світогляд та оволодіти початками письменницької майстерності. Програма складається з 25 годин інтерактивних і практичних занять.

Авторка програми школи – Тетяна Щербаченко – дитяча письменниця, літературний критик, головний редактор першого український універсального інформаційного ресурсу про видання для дітей та юнацтва «BaraBooka. Простір української дитячої книги».

Щоб стати учасником школи, потрібно заповнити реєстраційну анкету. Прийом заявок триває до 23 жовтня включно. Кількість місць обмежена. Вік дітей – 7-11 років. Кожен учасник сплачує організаційний внесок – 1200 грн (у вартість входить навчальна програма, роздаткові матеріали, харчування, видання книжки).

Дати проведення: 26-30 жовтня (заняття будуть приходити щодня з 10:00 до 14:00)

Місце: Перша Львівська Медіатека (вул. Мулярська, 2а)

Контактна особа: Ірина Осадчук (063-483-18-20, litosvita.org @ gmail.com)

Не пропустіть також: Дитячий поетичний курс від Івана Андрусяка в Києві

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар