Дитячий миколаївський конкурс від Музею Івана Гончара


21 грудня від 10:00 до 12:00 у Музеї Івана Гончара (Київ, вул. Лаврська, 19) відбудеться Конкурс дитячих історій «Добрі справи святого Миколая». Музей Івана Гончара запрошує всіх охочих створити свою власну історію про добрі справи Святого Миколая – які пригоди трапляються зі святим Миколаєм у наш час? На які подарунки від цього доброго старого можна чекати сьогодні?

Етапи конкурсу:

1. Діти вигадують свою історію про добрі справи Св. Миколая. Слід попередньо подумати над сюжетом, при створенні якого потрібно використати таких персонажів: Св. Миколай, дитина, батьки, ангел, подарунок або добра справа, антигерой чи перешкода на шляху її виконання.

2. Для реєстрації надіслати свої ідеї (приблизну назву або короткий опис розповіді) на електронну адресу: exposition.honchar@gmail.com.

3. 21 грудня (неділя) від 10:00 до 12:00 прийти на святкування до Музею Івана Гончара. Співробітники музею запропонують дітям створити ілюстрацію до своєї розповіді і презентувати її.

4. На наступний день буде визначено переможця конкурсу. Три найцікавіші історії буде опубліковано на сайті музею. Крім того, переможці отримають святкові подарунки!

Джерело: honchar.org.ua.

Читайте також:

Книжкові миколайчики

Різдвяні майстер-класи в Музеї Івана Гончара

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар