Екскурсія вечірніми крамницями Подолу


7 червня, в суботу, о 12:00 у столичній книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) відбудеться презентація книжки Галини Ткачук «Вечірні крамниці вулиці Волоської».

Це правдива історія про затишні крамнички на вулиці Волоській, що на Подолі, про їхніх завсідників — білок, птахів, собак та інших громадян… А ще — про тих безсоромних злодіїв, що надумали позбавити Поділ його найдорожчих реліквій… Які ж страшні пригоди, які тяжкі випробування чекають на героїв цієї книжки! Ні! Собі такого не побажаєш. І своїм близьким і рідним — тим більше. Навіть знаючи вже, чим усе це закінчиться, редактор, людина загалом неполохлива, радить усім прочитати цю книжку. Адже тоді Ви, шановний читачу, зможете довідатися, що сталося з іншими, і ніколи не допустите, щоб подібне сталося з Вами або — не приведи Господи! — з Вашими близькими й рідними.

10342448_772616609445517_6288253122301231382_n

Експерт БараБуки Марія Семенченко: «Ця книжка для тих, хто любить Київ. І для тих, хто хоче його полюбити. Або просто ще не знає про свою любов. Або любить не Київ, а інше – своє – місто. Бо кожне місто має свої власні чари. І, здається, небагато хто може написати про чари Києва так, як це зробила Галя Ткачук. Книжка розрахована на юних читачів. Читати її можна починати десь з 1 класу і до глибокої пенсії».

Вхід вільний!

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар