Рис Галина | Письменники


Письменниця. Народилася у Львові 1988 року. Вивчала книжкову графіку в академії друкарства (Львів), а також англійську, іспанську та польську мови в Академії іноземних мов у Познані. Тепер навчається на магістратурі у Вільному університеті Амстердама за фахом «Візуалізація літератури».

Пише казки, оповідання, повісті й романи у стилі магічного реалізму, для дітей і дорослих. Короткі твори опубліковані окремою збіркою «Унікальна картоплина» («Грані-Т»), а також у збірках казок – «Казки Різдвяного ангела» та «Зимові казки» («Свічадо»). Найновіші публікації: повість «Подорож до Котанії» («Artarea») та роман «Намалюй мене пташкою» («Дискурсус»).

Учасниця літературних проектів: «Перша літературна школа» (літклуб «Маруся»), «Літреактор» («ГОГОЛЬFEST»), «Щоденник. Re: make», «Четверта літня літературна школа» (Центр літературної освіти).

Учасниця літературних фестивалів: «Азбукове Королівство Магів і Янголів», «Форум видавців – дітям», «Дивокрай», «Штурмові загони Ґутенберґа».

У 2010–2011 – координаторка проекту «Творче читання» від ЦДЛДЮ. У 2011 – лауреатка міжнародного конкурсу «Гоголь – фентезі» (повість «Терапія Сновидінь»), у 2013 році – лауреатка літературного конкурсу видавництва «Смолоскип» (роман «Намалюй мене пташкою»).

Має свій сайт.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: