Гарбузові читання з Катею Бабкіною


1 листопада о 12:00 у київській книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3) письменниця Катерина Бабкіна презентує свою першу дитячу книжку «Гарбузовий рік». У рамках презентації відбудеться гра-майстер-клас «Гарбузові читання». Малеча буде читати, малювати, створювати гарбузячі і кавунячі костюми та й просто веселитися разом із письменницею.

Катя – відома письменниця, авторка прозових і поетичних книжок, редактор Esquire Ukraine, а віднедавна – ще й дитяча письменниця. Її маленька повість для дітей «Гарбузовий рік» вийшла на початку осені у «Видавництві Старого Лева» в оформленні ілюстраторки Юлії Пилипчатіної.

Хоча презентація «Гарбузового року» відбуватиметься наступного дня після Хелловіну, жахалок та скелетів у шафах на ній не буде, а ось гарбузової теми – буде досхочу, як і хорошого настрою та усмішок. Гарбузи, кавуни, імпровізований сад, а ще кумедна забавка, яку придумала сама Катя, та майстрування веселих шапочок. І дітлахам, і їхнім батькам буде чим потішитися у цей суботній день.

«Гарбузовий рік» Катерини Бабкіної – це низка історій про мешканців садиби в місті. Про те, як речі, птахи, овочі та інші рослини, авта, візки, іграшки, трави, тварини, люди й діти взаємодіють між собою. А ще, як каже сама авторка, це – «книжка про життя, любов, виростання, вміння дбати і розуміти світ, або інакше – про гарбуз».

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар