ГОГОЛЬFEST Book Platform: дитяча літературна програма


Book Platform – проект нового формату книжкового ярмарку в рамках фестивалю «ГОГОЛЬFEST. ВАВИЛОН» у Києві на Арт-заводі Платформа (Палець 3.1), що відбудеться 23, 24 та 25 вересня. У межах нетрадиційно вибудуваного ярмаркового простору, кожен учасник змоделює власний унікальний світ, через який розповість про себе. У одному із оповідань Борхес описав Усесвіт, як Вавилонську Бібліотеку із шестикутними галереями і п’ятьма полицями на кожній стіні – такою ж буде і структура Book Platform. Відвідувачі потраплятимуть у закритий світ і проходитимуть повз всі ключові етапи людського буття: від дитинства й до вічності. Book Platform вперше представить незвичний, максимально комфортний для відвідувачів, різнобічний та структурований формат ярмарку.

KIDS – дитяча літературна програма у рамках проекту Book Platform відбудеться 24 та 25 вересня. Усі інтерактивні літературні заходи, читання і майстер-класи зорієнтовані на конкретні, вказані у програмі, вікові групи та проводяться виключно українською мовою.

24 вересня

11:20 Інтерактивне читання українсько-англійської книжки-картинки «Гойдалка під кленом» із Галиною Ткачук (Yakaboo.ua), вік: 4-7 р.
12:00 Інтерактивне читання збірки дитячих страшилок «Тринадцять історій у темряві» з Галиною Ткачук (Yakaboo.ua), вік: 7-10 р.
12:00 Дитячий майстер-клас для дітей «Малювання пальчиками». Разом із художницями Ірою Ковальковою і Дар’єю Федоринською створюємо унікальний чарівний сад (Книгарня «Є»), вік: 3-7.
13.00 Малюємо веселу кухню разом із Богданою Бондар. Майстер-клас з акварелі за мотивами книжки Сильвії Плат «Кухня пані Вишеньки» (Видавництво Старого Лева), вік: 5-7 р.
14.00 Майстер-клас із малюнку та колажа за мотивами книжки «Хтось» – «Впіймай свою рибку» від Вікторії Амеліної та Маші Фої (Видавництво Старого Лева), вік: 5-7 р.
14:00 Майстер-клас зі створення авторських колажів за мотивами книжкової серії «Книга про картину» (Nebo BookLab Publishing), вік: 6-12 р.
15:00 Читання із письменником Анатолієм Дністровим про гармидер у Дніпрі та інших риб, вік: 3-6 р.
15:00 Майстер-клас для дорослих від Софії Рябчук «Як Чорний квадрат впливає на майбутнє дітей» за мотивами книжок Франсуази Барб-Ґалль (Видавництво Старого Лева), батьки/доросла аудиторія
16:00 Creative writing для підлітків «Двері у фантастичні світи. Разом пишемо історії» від Володимира Арєнєва. Частина 1: «Хто живе за чарівними дверима? Створюємо фантастичних персонажів», вік: 13-15 р.
16:00 Створення ілюстрації у техніці монотипія з Романою Рубан (Nebo BookLab Publishing), вік: 9-12 р. (к-ть учасників – 12 ос.)
17:30 Читання-ілюстрування казки Лоренца Паулі та Катрін Шерер «Лисичка йде до бібліотеки» з художницею Надією Антонець (книгарня-кав’ярня «Барбукан»), вік: 8-10 р.

25 вересня

12.00 Майстер-клас зі створення власних персонажів книжки, за мотивами «Осінній карнавал Чудодіїв від Слоника Ґудзика» від Лесі Ворониної та Катерини Штанко (Видавництво Старого Лева), вік: 5-7 р.
13:00 Майстер-клас від художниці Лесі Ригорчук (Книгарня «Є»), вік: 10-12 р.
14.00 Майстер-клас для дітей «Сучасне мистецтво. Просто про складне» за мотивами книжки Франсуази Барб-Ґалль «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» від Софії Рябчук (Видавництво Старого Лева), вік: 5-10 р.
14:00 Майстер-клас від кота Інжира з малювання коміксів. Проводить – Олена Павлова, вік: 8-12 р.
15:00 Читання із письменником Тарасом Прохаськом: про кротів і не тільки (Видавництво Старого Лева), вік: 5-10 р.
16:00 Creative writing для підлітків «Двері у фантастичні світи. Разом пишемо історії» від Володимира Арєнєва. Частина 2: «Світи за чарівними дверима. Вигадуємо світи для наших персонажів», вік: 13-15 р.
16:00 Читання казки про Ґруффало і малювання своєї історії (Artbooks), вік: 5-7 р.
17:30 Розмова про сни, а також розмальовування та малювання власних сновидінь. За книжкою Роальда Дала «Великий дружній велетень». Проводить – Світлана Колінько (Книгарня «Є»), вік: 5-10 р.
17:30 «Буктюб: як зняти своє відео про книжку» від Марії Курочкіної (Artbooks), вік: 10-15 р.

Вхід на події дитячої літературної програми проекту Book Platform у рамках фестивалю – вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар