Груднева виставка в Українському домі


11–13 грудня у столичному Українському домі (вул. Хрещатик, 2) відбудеться V Київська міжнародна книжкова виставка «Книжкові Контракти – 2014».

На виставці можна буде знайти художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та вподобання.

У «Різдвяній кав’ярні» відбудуться зустрічі з відомими авторами та письменниками-початківцями, лауреатами та дипломантами літературного конкурсу «Коронація Слова».

Зустріч із молодою поетесою Анастасією Дмитрук, авторкою хіта «Никогда мы не будем братьями» відбудеться в останній день виставки.

У рамках «Книжкових контрактів» відбудеться благодійна акція «Створи бібліотеку для дітей зі Сходу України». Кожен охочий зможе подарувати книжку з власної бібліотеки або придбану на виставці через «Книжкову шпаківню» дітям, які вимушено залишили свої домівки.

Також відбудеться врочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Краща книга України».

Завершення проекту Родинного марафону «Тату, почитай!» проходитиме в перший та другий дні роботи книжкової виставки. Упродовж усіх днів зніматимуть відеопроект «Книжковий марафон 42»: діти розповідатимуть своїм ровесникам про прочитані книжки.

Вхід вільний.

Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України спільно з ДП «Український дім».

Читайте також: У грудні в Києві пройде три книжкові виставки

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар