Славінська Ірина | Дослідники


Журналістка, літературна оглядачка видань «Українська правда. Життя» та «ШО», перекладачка, ведуча. Народилася 1987 року в Києві. Закінчила факультет французької мови Київського національного лінгвістичного університету. За фахом – філолог, викладач світової літератури та французької мови.

Від 2006 року дописує до різних українських ЗМІ. У 2010–2011 роках – членкиня журі премії «Книга року BBC». Від травня 2011-го року до травня 2012 року вела програму «Український літературний подкаст», у якому українські сучасні письменники читали фрагменти творів улюблених українських класиків. Перекладає з французької. Упорядкувала для видавництва «Фоліо» збірку своїх інтерв’ю із сучасними українськими письменниками «33 герої укрліт». З травня 2012 року веде регулярну колонку про цікаві прояви масових культур у журналі «Elle».

Кураторка української літературної програми літературного фестивалю «Книжковий Арсенал» 2012, 2013, 2014 років.

У травні 2012 року дебютувала в ролі телеведучої: майже впродовж року разом із Віталієм Гайдукевичем вела передачу «Гра в слова і не тільки» на каналі «ТВі». Від серпня 2013-го веде радіопрограму «Антена» на відновленому «Громадському радіо», а з березня – прямі ефіри проету «Громадська хвиля», що створюють журналісти «Громадського радіо» на хвилях УР-1.

Живе і працює в Києві.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: