Ірина Варламова


Молода мама, депутат рідної сільської ради, блоґерка. За фахом юрист. Про права людини, в тому числі й дітей, довелося дізнатися як у теорії, так і на практиці. Наразі виховую власного маленького сина. Маю двох племінників. Обожнюю читати сама і з дітьми.

Дитяча література – мій надійний помічник. Ніщо не може охопити таку величезну кількість життєвих ситуацій для передачі досвіду діткам. Захоплення дитлітом народилося водночас із переходом у статус мами. З дітьми дивишся на світ інакше, проживаєш життя заново, а справді насолодитися ним та не схибити у вихованні допомогають книжки.

Мене можна читати на сайті «Видавництва Старого Лева» та у блозі «Yakaboo». Веду записи про власний досвід читання з найменшими (0-3 роки), аналізую книжки для батьків. БараБука для мене – великий острів знань серед океану дитячих книжок. Тут я дізнаюся про справжню дитячу літературу, а віднині – допомагаю робити це й іншим книгомамам.

Ведення сторінки на цьому порталі для мене – новий виклик, бо тут писатиму «зелені тексти». Книжки, які розкривають малюкам світ Природи, вчать жити за правилами планети Земля, стоять на найвищому щаблі моїх уподобань. Адже навчивши дитя вдихати аромати квітів, не зриваючи їх, ми можемо сподіватися на краще майбуття. А пояснивши, що книжка раніше була живим деревом, переконати, що в них записане щось цінне. Ласкаво прошу!

Print Form
Подiлитись: