Єгорушкіна Катерина | Письменники


Письменниця, казкотерапевт, авторка терапевтичних казок для малюків. Народилася 30 жовтня 1984 року в Броварах на Київщині. За освітою – філолог, 2009 року закінчила Національний університет «Києво-Могилянська академія», відтак вивчала психологію в аспірантурі. Тут-таки почала практикувати напрями казко- і книготерапії для дітей та дорослих.

Вірші почала писати з дев’яти років, перша поетична збірка «Пульсація миті» побачила світ 2006 року за підтримки президентського ґранту. Публікувалася в періодиці та альманахах. Учасниця літературних студій «Криниця», «Радосинь», «Свіча-До-Cлова», лауреатка та дипломантка декількох літературних конкурсів, зокрема «Гранослов», «Кришталеве перо» та інших.

Разом із видавництвом «Грані-Т» працювала над серією проблемних творів для дітей «Книготерапія», писала післямови, котрі мали на меті допомогти дорослим зрозуміти гризоти своїх дітей. Веде передачу «Чарівний світ казок» на радіо «Марія». Авторка унікальної серії терапевтичних казок про музику з музичним оформленням «Музична казкотерапія для малят» (упродовж 2010–2011 років побачили світ книжки «Музична подорож Золотого Каштанчика», а також у співпраці з музичним терапевтом Стефаном Недерицею та композитором Дмитром Красноуховим – «Країна Сніговія», «Будиночок з води» і «Птахи та янголи»). Катерина Єгорушкіна переконана, що «для дитини казка – це її повсякденне життя, тому саме через казку вона може засвоїти багато життєво важливих уроків, без моралізаторства та нудних повчань». А щоб казка й справді була терапевтичною, треба обов’язково керуватися трьома правилами: 1) казку має писати людина, яка знається на психології або принаймні відчуває, як можна розв’язати проблему; 2) казку слід розповідати вчасно; 3) обов’язково обговорювати казки з дітьми.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: