Книжка Лущевської потрапила до «Білих круків 2016»


Книжка експертки БараБуки Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця», яку видав «Фонтан казок», потрапила цього року до міжнародного каталогу найкращих дитячих книжок «Білі круки», повідомляє видавництво. Книжку ілюструвала художниця Яна Гавриш. Ілюстрації чорно-білі, виконані олівцем.

«Вітер з-під сонця» – злегка меланхолійна, чуттєва оповідь із виразним посмаком дитинства, що вперто віддаляється. Це прелюдія знайомства в літній Затоці місцевої Риськи та «заїжджого курортника» Женьки, які вже давно запримітили один одного. У житті кожного з них чимало інших особистих переживань. У Женьки нещодавно помер тато, і тепер хлопець переймається, що мама може привести в їх змалілу сім’ю нового чоловіка. Риська ж має повно роботи, а ще ніяк не може порозумітися з мамою. І ця перша несмілива потаємна симпатія, здається, лиш додає сумбуру в їхні голови, та з іншого боку…

Більше про книжку читайте в огляді Ірини Гищук.

Нагадаємо, що раніше видавництво «Фонтан казок» спільно з друкарнею «Юнісофт» подарували дві тисячі книжок Оксани Лущевської «Вітер з-під сонця» українським бібліотекам.

Publish at Calaméo or browse the library.

Міжнародний каталог «Білі круки» (The White Ravens) – це перелік 250 найкращих дитячих книжок із понад 40 країн світу. Щороку фахівці обирають найкращі видання з-поміж 9 тисяч книжок, які надходять до Міжнародної Молодіжної Бібліотеки (International Youth Library, IYL) в Мюнхені з усього світу.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар