Книжка про те, як велике стає малим і навпаки


Київський дизайнер-ілюстратор Віталій Бугара створив книжку-картинку про відносність понять «велике» і «мале». Намалювати книжку художника надихнула 5-річна донька.

«Коли вона була маленька, я не зміг знайти дитячої книжки про відносність понять “велике” і “мале”, тому вирішив зробити її самостійно. Ідея – показати відносність цих понять шляхом подання одного і того ж об’єкту в обох якостях», – розповів Бугара в інтерв’ю для БараБуки.

Прикметно, що першими українську книжку-картонку видали британці. Замовник сам переклав тексти для «Big and Small» і домовився про продажі в незалежних книжкових магазинах Лондона. З міркувань економії надрукували книжку в Україні.
«Наразі я спілкуюся з українськими видавцями з приводу видання “Великого і малого” українською та російською. Тут є особливості, оскільки книжку задумано як картонку, а з таким форматом, виявляється, видавці працюють неохоче (дорого), – ділиться пан Віталій. – Утім, я маю досвід видання й успішного розповсюдження книжок самвидавом, тому українською мовою книжка обов’язково з’явиться».

А поки писався цей матеріал, книжка встигла з’явитися друком і навіть розпродатися. Решта накладу днями рушає до Великобританії.

Погортати «Велике і мале» можна на сайті автора.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Відгуки/2

Додати коментар