Книжкові новинки для дітей: «Віват»


До «Книжкового Арсеналу» лишилося менше двох тижнів. За цей час БараБука встигне розповісти багато всього цікавого: що готують українські видавці для дітей і підлітків – ми про все-все розпитаємо 🙂

У попередніх «серіях»:
Фонтан казок
Круговерть
Ранок
Видавництво

Тепер говорить харківський видавничий гігант «Віват»:

ойра

Таня Стус, Де Ойра?

Ілюстрації: Надьожна (Надія Кушнір)

Маленький епізод із життя Орисі та її песика Ойри розкриває кілька важливих сторін людських стосунків, зокрема родинних. Повага до простору та потреб інших, уміння ділитися, важливість «плекання внутрішнього садочка», подолання страху – усе це робить нас ближчими й наповненішими.

гусь

Надьожна, Як Гусь свою любов шукав

Якщо все не так і все не те – саме час шукати, з ким поділитися своєю любов’ю. І обов’язково знайдеться хтось, хто саме без тебе почувається самотнім. Бо у кожного є своя любов. Навіть у Гуся.

бігль

Оксана Лущевська, Бігль старший

Ілюстрації: Наталія Гайда

Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого?

тортик

Татуся Бо, Тортик для котика

Ілюстрації: Світлана Балух

«Тортик для котика» — найсолодша книжечка, бо розповідає, як народжуються тортики й цукерки. Для усіх креативних батьків та їхніх талановитих дітей!

монстри

Марія Жученко, Абетка монстрів

Ілюстрації: Інна Черняк

Якщо ваш малюк любить пустувати й зовсім не бажає вчитися, запропонуйте йому пограти з веселими монстриками. Він і не помітить, як вивчить усі букви і цифри! З «Абеткою монстрів» вчитися не страшно!

джейн

Фанні Брітт, Джейн, лисиця і я

Переклад: Наталія Якубовська

«Джейн, лисиця і я» — графічний роман канадського драматурга Фанні Брітт і художниці Ізабель Арсено. Це щемка історія дівчинки Елен, так би мовити сучасної Джейн Ейр.

песик

Ольга Добросовестна, Маленький песик купить господаря

Переклад: Ольга Пилипенко, ілюстрації: Олена Бугренкова

На сторінках цієї чудової книжки мешкають не лише люди, песики і котики, а й чарівний котоФей! Добрий фей упевнений, що кожна істота варта любові й піклування. Він радо допомагає усім! Тож мерщій приєднуйся до веселих пригод котячо-собачої компанії.

час

Петер Гюс, Лінія часу. Візуальна історія світу

Переклад: Світлана Орлова

Візуалізована історія світу від Великого вибуху до теперішнього часу. Хронологія людства для великих і маленьких у приголомшливих малюнках Петера Гюса.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар