Книжковий Арсенал і БараБука: анонси подій 2021


Книжковий арсенал 2021 наближається! БараБука традиційно готує книжкові (і не тільки) сюрпризи для Дитячої програмі фестивалю.

Позначте собі в календарях три головні наші події: презентацію книжки-приквелу до мультфільму «Віктор_Робот», «карантинної» збірки переживань підліткового досвіду ізоляції, а також перформанс дитячих авторів, які просто на ваших очах творитимуть «Спільну історію».


Презентація «Знайомтеся, Віктор робот!»


Коли? Середа, 23 червня, 18.00–18.45 Де? Дитяча сцена

Книжка: «Віктор_Робот. Щоденник збирача планет»

Текст: Анастасія Лавренішина, ілюстрації: Toll de Lavr

Видавництво: «Ранок» + літературна агенція «BaraBooka»

Віктор_Робот, найголовніший механік штучної зорі Зоряни, прилітає на Землю до дівчинки Віки, щоби дізнатися як і для кого створили залізну зірку. Всі відповіді криються у «Щоденнику збирача планет», який свого часу вів дідусь Віки, Марко. Читачі поринуть у далекий 2520 рік, де на них чекатимуть космічні пригоди хлопця, його перше кохання і фантастичні винаходи майбутнього. Повість є приквелом до анімаційного фільму «Віктор_Робот», прем’єра якого відбудеться в кінотеатрах 24 червня 2021р.

Купити книжку.


Презентація збірки переможців конкурсу «Антитвір-2020»


Коли? Субота, 26 червня, 15.30–16.15 Де? Дитяча сцена + ТРАНСЛЯЦІЯ

Книжка: «Іzоляція: збірник оповідань»

Ілюстрації: Ірена Панаріна

Укладання: Тетяна Стус, Марія Артеменко

Видавництво: «Ранок» + літературна агенція «BaraBooka»

Дебют талановитих підлітків, переможців літературного конкурсу «Антитвір» 2020 року – збірка оповідань «Іzоляція». Історії про світову пандемію та нову реальність, про прийняття і неприйняття, про спробу втечі від себе самих. Гостра тематика оголює нерви та розбурхує страхи, а заразом – тримає читача до останнього рядка. То як виглядає ізоляція очима підлітків? І чи дадуть молоді (майбутні?) письменники шанс людству?.. Ілюстрації Ірени Панаріної увиразнюють кожне оповідання, додаючи нових сенсів на рівні образів.

Купити книжку.


Перформанс за участі провідних українських дитячих авторів «Живі письменники. Спільна історія»


Коли? Неділя, 27 червня, 11.30–12.15 Де? Дитяча сцена

Чи скучили сучасні письменники і письменниці за живими зустрічами? Певно, що тааак! А чи готові творці дитліту до авантюрного експерименту? Перевіримо! На одній сцені зберуться провідні українські дитячі автори й долучаться до масштабного сторітеллінгу в форматі нон-стоп. Завдання ускладнюватимуть особливі підказки, про які учасники дізнаються лише на заході. БараБука про це подбає 😉 Буде рекордно, буде арсенально! Гав!

ДИВИТИСЯ ЗАПИС


Розклад подій дивіться на сайті фестивалю.

Продаж квитків відбувається цього року виключно онлайн. Купити можна тут.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар