Коли тато в декреті


Зовсім нещодавно енергійним українським татам і матусям запропонували спеціальний зручний сервіс – допомогу в пошуку цікавих міських активностей для дітей. БараБука вже протоптала туди доріжку й поговорила із засновником проекту «Діти в місті», громадянином Швеції, українцем Сергієм Белінським.

– Сергію, в Україні вже давно тривають намагання зробити такий «огляд послуг» для родин із малюками, але жоден із них не став масовим та популярним. І все ж Ви наважилися на цей проект. Ми підозрюємо, що успіх «Дітей у місті» чаїтиметься в технологічних зручностях… 🙂

– Ми з дружиною й дітьми живемо в Стокгольмі. Коли я перший раз був у декретній відпустці зі старшим сином Марком, якому тоді виповнився рік, мені вже за два тижні стало нестерпно нудно постійно сидіти вдома. Тож почав подумувати, куди б піти. Після нетривалих пошуків натрапив на друкований журнал «Barn i stan», який розповідає батькам Стокгольма про найкращі місця відпочинку з дітьми. Зв’язався з редакцією й запропонував зробити для них мобільний додаток, щоб батькам було ще зручніше планувати дозвілля з дітьми. Так усе й почалося.

дітивмісті

Сергій Белінський із синами Марком і Лукасом

Уже п’ять років ми тісно працюємо з цим журналом. Їхній додаток, зроблений нами в Україні, уже завантажено понад 60 тисяч разів, і тепер ми розробляємо для шведів новий сайт. Під час роботи над ним народилася ідея зробити те саме в українській версії. Першим кроком у цьому проекті стали щотижневі розсилки та групи у фейсбуку.

Коли я перший раз був у декретній відпустці зі старшим сином Марком, якому тоді виповнився рік, мені вже за два тижні стало нестерпно нудно постійно сидіти вдома. Тож почав подумувати, куди б піти.

– Яку інформацію можна буде дізнатися на «Діти в місті»?

– Ми хочемо зібрати інформацію про всі організації, які працюють із дітьми: музеї, театри, центри творчості й раннього розвитку, табори, парки, басейни, спортивні секції, дитячі садки тощо. Вся інформація у нас буде безплатною, як для організаторів, так і для батьків. Основний критерій потрапляння в розсилку й на сайт – це релевантність для наших читачів. Тому ми із задоволенням збираємо поради про цікаві заходи для дітлахів.

– Що чекає проект найближчим часом, які простори хочете опанувати?

– Першим містом ми запустили Харків – 9 квітня. Менше ніж за місяць на нашу розсилку підписалися 1400 осіб і ще 880 осіб приєднались у фейсбуку. На початку травня ми нарешті зважилися показати себе Києву. Ще от-от плануємо запустити Дніпропетровськ. Упродовж року збираємося додати Львів та Одесу. Розширення в інші міста буде залежати від попиту. Хочемо знайти партнерів, які, співпрацюючи з нами, надавали б інформацію про себе та свої заходи для дітей і батьків великих міст України.

Нині пропонуємо розсилку, на яку можна підписатися на сайті. Упродовж літа плануємо запустити мобільний додаток, а у вересні-жовтні – повноцінний сайт. Роботи попереду багато, але підбадьорюють хороші коментарі від читачів!

Розпитувала Тетяна Щербаченко.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар