Кошулінська Марта | Художники-ілюстратори


Художниця, ілюстраторка, графічний дизайнер. Народилася 1992 року у чарівному місті Львові. З дитинства захоплювалася малюванням і вже тоді зрозуміла, що це стане її професією. Часто брала участь у різних творчих конкурсах та здобувала здебільшого перші місця.

Закінчивши художню школу, вступила у Львівський державний коледж декоративного й ужиткового мистецтва ім. І.Труша, де навчалася художній кераміці. Деякий час працювала з глиною, та захоплення дизайном і графікою перемогло. Відтак ступінь маґістра здобула в Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «дизайн» у 2015 році. Під час навчання отримала цікавий досвід створення творчих інсталяцій і взялася за ілюстрацію, зокрема книжкову.

Малюнки творить у цифровій техніці за допомогою комп’ютера та графічного планшета, використовує також і традиційні техніки, такі як акварель, олівці, тощо.
Співпрацює з видавництвом «Фонтан казок», для якого зокрема оформила подвійну поетичну збірку Івана Андрусяка «Чупакабра та інші зайчики. Усе солодший сад» і збірки казок Галини Манів «Квартирія» та Олега Чаклуна «Справжнє диво».

Ілюстрації Марти Кошулінської можна подивитися на сайті behance.net або на сторінці художниці у ФБ.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: