Крижанівський Роман | Письменники


Письменник, видавець, інколи – книжковий продюсер. Народився 30 травня 1991 року в місті Гайсин Вінницької області. З дитинства обожнював читати на захоплювався дивовижними книжковими світами. Першу історію написав у дев’ять років.

Автор цілої низки дитячих книжок та мальописів: «Привид з минулого» та «Викрадення короля» (серія «Орден лицарів»), автор ідеї та сценарію до серії мальописів «Герой горобець», автор книжок «Книголюбчики. Початок», «Покинуті» (серія «Вінсент Медісон»), серії мальописів «Тірольський Троль». Наразі також працює над кількома новими серіями: «АвтоКазки», «Дивні домовички», «Фир-фирчик і лис», «Петрик та його галасливе дитинство», «Немовлята». Книжка «Привид з минулого» серії «Орден лицарів» вийшла 2020 року у США.

«Я почав писати дитячі книжки тому, що саме тут у можна відобразити все розмаїття світів, що існують в моїй уяві, – розповів БараБуці письменник. – А ще я завжди вважав і продовжую вважати, що писати для дітей значно складніше та відповідальніше, аніж для дорослих. Потрібно вмістити в невеличкі об’єми все і при цьому не втратити увагу та зацікавленість читачів. А мальописи – це загалом окреме мистецтво. Як його ще називають – “дев’яте мистецтво”. Тут цілий пласт усього і просто міріади можливостей для створення світів. Надихають мене Стен Лі та Волт Дисней».

Є постійним членом журі міжнародного конкурсу «Коронація слова» та оцінює фіналістів у номінації «Романи».

Певний час вів рубрику на телебаченні «Книжкова полиця», а також програму на радіо про книжки «Артбук» на хвилі 101.8 «Місто над Бугом».

Засновник мережі книгарень «ТУТ», а також видавництва «ТУТ». Веде YouTube-канал «ТУТ ТВ».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: