Лауреати премії Лесі Українки за 2014 рік


Стали відомі лауреати Премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2014 рік. Загалом на здобуття Премії імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2014 року було висунуто сорок творів.

У номінації «Літературні твори для дітей та юнацтва» книжці Віктора Терена (Тарана) «Хлопчик з планети “Ч” та Вогняні Пси» (спільний проект київського видавництва «Веселка» та тернопільського «Навчальна книга – Богдан»).

У номінації «Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва» перемогу здобула книжка «Квітко моя чарівна» в оформленні Яни Кернер-Вернер (видавництво «Авіаз»).

леся14

У номінації «Театральні вистави для дітей та юнацтва» премію присуджено виставі «Котигорошко» Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки за мотивами української народної казки «Котигорошко». Автор, режисер-постановник – Я.І. Грушевський, художник-постановник – К.О. Чепурна.

У номінації «Кінотвори для дітей та юнацтва» премію виборов анімаційний серіал «Це наше і це твоє» телеканалу «ПЛЮСПЛЮС». Авторка серіалу – Іванна Найда. Нагадаємо, що за цим серіалом вийшла також однойменна 3D-книжка.

До Комітету з присудження премії входять Голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко, заступник Міністра освіти і науки України Максим Стріха, перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, народна артистка України Наталія Сумська, народний художник України Василь Перевальський та інші.

БараБука за матеріалами comin.kmu.gov.ua.

Читайте також: Лауреати премії імені Лесі Українки 2013 року

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар