Лавренішина Анастасія | Письменники


Сценаристка, письменниця. Закінчила з відзнакою Київський національний університет ім. Карпенко-Карого за спеціальністю «Драматург кіно і телебачення». Довгий час працювала на телебаченні сценаристкою, копірайтеркою рекламного відділу та креативною продюсеркою.

У 2018 році дебютувала як письменниця. Її рукопис підліткового фентезі переміг у конкурсі «Напишіть про мене книжку!», в результаті чого вийшла повість «Дрімучий ліс». Того ж року книжка перемогла в конкурсі «Еспресо. Вибір читачів». У 2021-му очікується продовження історії про Відьму та Сірого Вовка.

Разом чоловіком, режисером Анатолієм Лавренішиним, розробляє інтерактивні казки для дітей «Люба Жужжа». Заплановано вихід трьох нових казок про допитливу Жужжу. Також у виробництві короткометражний мультфільм «Жужжа годує вітер», де Анастасія виступила як авторка ідеї та сценаристка.

Упродовж восьми років Лавренішині спільно працювали над сценарієм повнометражного мультфільму «Віктор_робот». У 2020 році мульфільм отримав приз глядацьких симпатій Одеського кінофестивалю та премію за найкращий анімаційний фільм від спільноти кінокритиків «Кіноколо». На літо 2021 року заплановано прокат у кінотеатрах України.

У цей же час планується вихід приквела до мультфільму – книжки «Віктор_робот. Щоденник Збирача Планет», над якою Анастасія працювала в тандемі з астрофізикинею Тетяною Скороход.

Переможниця, лауреатка та дипломатка конкурсів та премій «Коронація слова», премія О. Гончара, «Корнейчуковська премія» тощо.

Крім роботи над сценаріями та написання казок, Анастасія любить саджати квіти, фотографуватися та фотографувати, гуляти лісом і кататися на велосипеді.

Разом із чоловіком виховують двох синів – перших слухачів вигаданих історій.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: