Літературна премія імені Олени Пчілки


Літературну премію імені Олени Пчілки заснувало 1991 року видавництво «Веселка». Премією нагороджують авторів, художників, меценатів за книжки, що побачили світ у видавництві «Веселка». На нагороду можуть претендувати українські книжки для дітей, які сприяють національному відродженню та вихованню в дітей любові до України. Ідеться не тільки про оригінальні твори, але й про антології та енциклопедії, головне – зміст видання, принцип добору й подання матеріалу, стилістика автора чи авторів.

У конкурсі беруть участь лише ті видання, що вийшли протягом попереднього календарного року й не були відзначені іншими літературними преміями. Видання на здобуття літературної премії імені Олени Пчілки висувають творчі спілки й товариства, педагогічні колективи, громадські організації, бібліотеки, редакції газет і журналів, творчі об’єднання видавництва «Веселка».

Вік авторів не має значення. Лауреатам вручають диплом, медаль і грошову винагороду, розмір якої встановлюється щорічно.

У різні роки лауреатами премії Олени Пчілки ставали письменники Євген Сверстюк, Михайло Слабошпицький, Дмитро Білоус, Богдан Чайковський, художниця Вікторія Ковальчук та інші.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: