Літній лекторій-фестиваль «FanSchool»


Від 1 до 9 серпня в Києві відбудеться літній лекторій-фестиваль «FanSchool». Організаторами проекту – літературний проект «Букмоль» і літклуб «Bookoholic» – пропонують зазирнути в альтернативне минуле та потенційне майбутнє, а також дізнатися, хто був татком Дарта Вейдера, чи взувають гобіти вдома капці, як знайти двері до Нарнії, кого насправді захищає Робокоп тощо.

Упродовж дев’яти днів лекторію-фестивалю відвідувачі дізнаються про особливості фантастичного в літературі, кіно, відеоіграх та коміксах, осмислять функції фантастики та проаналізують її прояви в масовій культурі.

У програмі фестивалю заплановано лекції відомих літературознавців, письменників, коміксо- та ігрознавців. Серед лекторів — викладач НаУКМА і директор видавництва «Смолоскип» Ростислав Семків, фантаст Володимир Арєнєв, головний редактор інтернет-журналу «Князь Ігор» Дмитро Прокопчук та інші цікаві люди, які розвивають фантастику в Україні.

Вхід на фестиваль платний в усі дні, крім відкриття. Вартість квитка на один захід – 50 грн, абонементу на всі дні – 350 грн.

По завершенні лекторію ті, хто відвідає всі лекції, отримають фантастичні дипломи й подарунки.

Адреса лекторію: вул. Андріївська, 8–12 (ст. м. «Поштова площа» або «Контрактова площа»).

Читайте також: Фестиваль дитячої літератури в Одесі

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар