Літо в бібліотеці: як заробити на читанні


Для своїх юних відвідувачів Національна бібліотека України для дітей у Києві пропонує особливу програму – «Бібліотечне літо-2014». За участь у ній читачам виплачуватиметься спеціальна бібліотечна валюта – БІБЛи. Щоразу при відвіданні бібліотеки на абонементі треба буде «зачекінитися», отримавши спеціальну наліпку та вклеївши її до свого календаря в ПАСПОРТІ ЧИТАЧА.

Усього задумано три програми. Наприклад, у «Червоній» пропонують не проспати книжку: щопонеділка на абонементі потрібно знайти КНИЖКУ-СЮРПРИЗ, що матиме спеціальну позначку. Хто встигне прийти першим і знайти її, зможе взяти читати додому.

11

«Синя» програма – для тих, хто хоче поділитися з друзями радістю читання та відчуває в собі волонтерські здібності, хто може писати відгуки про прочитане у соціальних мережах.

«Зелена» програма пропонує робити добрі справи. Можна разом із бібліотекарями вийти на прибирання у парк або піти на дитячі майданчики у сквери й парки, розказати дітям і дорослим про бібліотеку, запросити на виставу. А можна допомогти видавництву: читати рукописи, щоб визначити – друкувати ту чи іншу книжку чи вона геть нецікава.

На зароблені бібліотечні гроші можна буде придбати новенькі книжечки. Книжкова вітрина цілісіньке літо розташовуватиметься у фойє бібліотеки. Вартість книжок у БІБЛах буде відома одразу, тож від самого початку програми можна націлюватися на потрібну суму – залежно від уподобаних видань.

А найактивніші учасники всіх програм БІБЛІОТЕЧНОГО ЛІТА будуть нагороджені додатковими призами 1 вересня.

Детальніше дізнайтеся на сайті бібліотеки.

Читайте також: Літній читацький клуб від Ґете-Інституту

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар