Майстер-класи з малювання до Дня закоханих


13 лютого о 17:00 у «Білому просторі» (Київ, вул. Іллінська, 9) та 14 лютого о 16:00 у мистецькій книгарні «NEBO» (Київ, вул. Чигоріна, 59) відбудуться майстер-класи від художниці Надії Каламєєць. Заходи пройдуть за мотивами книги «Шоколадні вірші про кохання», що вийшла друком у «Видавництві Старого Лева».

Валентинів день – це ще й Міжнародний день книгодарування, тож сумніватися у виборі подарунка не доводиться. Книга «Шоколадні вірші про кохання» унікальна тим, що її безпосереднім автором є художник, а не письменник. Незвичайні ілюстрації Надії Каламєєць настільки вразили редакцію «Видавництва Старого Лева», що спеціально під них підібрали тексти. Таким чином – це збірка поезій 17 сучасних українських письменників – Віктора Неборака, Дмитра Лазуткіна, Мар’яни Савки, Тараса Федюка, Маріанни Кіяновської, Галини Крук, Романа Рудюка, Ірини Шувалової, Марусі Весни, Соломії Савки та ін.

У програмі – створення святкові листівки за мотивами книги, поезія, смаколики та духмяне вино.

Локації:
13 лютого – Київ, вул. Іллінська, 9, «Білий Простір» – вільний простір-коворкінг Києво-Могилянської академії (ст. м. «Контрактова площа»);
14 лютого – Київ, вул. Чигоріна, 59, мистецька книгарня «NEBO» (м. Печерська).

Вхід вільний.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар