Мельникова Діана | Нашi автори


Дитяча письменниця, вчителька української мови та літератури. Закінчила Донецький національний університет імені Василя Cтуса за фахом «Українська філологія».

У 2016 році отримала ІІІ премію літконкурсу видавництва «Смолоскип» («Проза») та перемогла в конкурсі «Напишіть про мене книжку» від видавництва «Фонтан казок», завдяки чому вже за рік вийшов «Розбишацький детектив». Ця пригодницько-детективна повість потрапила в довгий список «Дитячої книга року ВВС Україна – 2017».

У 2018 році увійшла до топ-50 найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine.

Працює вчителькою української мови і літератури в київській школі, де організовує зустрічі учнів із українськими письменниками – таким чином заохочує дітей читати та знайомить із цікавими людьми.

«Писати для дітей хочеться з кількох причин, – ділиться письменниця. – Сама досі почуваюся дитиною, люблю утнути щось таке – неправильне, недоросле, розбишацьке. Страшенно полюбляю згадувати свої дитячі пригоди та витребеньки, а писання для дітей дає можливість переживати це знову й знову. Я вчителюю, і спілкування з дітьми також мене надихає. Деякі уроки шматками цитую в нотатнику – буде в чому і в кому школярам впізнавати себе!»

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: