Мистецькі ґранти на подорожі


Фонд «Відкрий Україну» надає міні-ґранти на подорожні витрати для митців задля обміну мистецьким досвідом на міжнародному рівні та поліпшення взаємодії українських й іноземних митців. Взяти участь можуть як молоді митці-практиканти, так і професіонали. Доброчинна програма діє впродовж усього року, втім, слід подати заявку на ґрант щонайменше за чотири тижні до дати планованої поїздки.

Програма надає підтримку презентаційних подорожей, що передбачають мандрівки митців на запрошення іноземних організацій для представлення своїх творів на конкурсах та фестивалях, а також для участі в резиденціях та культурних акціях, які мають на меті створення та подальшу презентацію культурного продукту.

Максимальна сума ґранту на особу – до 5 000 грн. Сума добових для закордонних відряджень – до 800 грн., для внутрішніх переїздів – до 50% від добових.

Аплікант має подати заповнену аплікаційну форму, запрошення сторони організатора заходу, професійне резюме та портфоліо робіт. Для презентаційної подорожі необхідно також додати опис робіт, інформацію про захід, а також рекомендаційного листа від фахівця.

Детальні умови й аплікаційну форму можна завантажити на сайті фонду.

Європейський культурний фонд (European Cultural Foundation) у рамках програми «STEP Beyond» пропонує ґранти на подорожі Європою та сусідніми регіонами (Балкани, Середземномор’я, Кавказ, Туреччина). Подаватися можуть творчі діячі, які працюють у будь-якій сфері сучасного мистецтва й культури. Перевагу віддають особам віком від 18 до 35 років або ж тим, які перебувають на початковій стадії кар’єри.

Апліканти не пізніше ніж за місяць до від’їзду мають подати докладний план поїздки та проекту із вказівкою зацікавленого партнера або ж того, хто прийматиме проект у країні призначення. Мандрівка в ідеалі має служити платформою для тривалої співпраці, а всі створені в ній проекти – впливати на місцевий або регіональний художній чи культурний контекст.

Деталі дізнавайтеся на сайті Європейського культурного фонду.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: