Міжнародний конкурс для ілюстраторів дитячих книжок


Міжнародний книжковий фестиваль у Шарджі (Sharjah International Book Fair) оголошує конкурс для ілюстраторів дитячих книжок. Узяти участь у конкурсі можуть ілюстратори з усього світу. Найкращі роботи стануть окрасою виставки ілюстрацій дитячих книжок у Шарджі, повідомляє видання «Gulfnews».

Виставка відбудеться в рамках Фестивалю дитячого читання в Шарджі (Об’єднані Арабські Емірати) наприкінці квітня 2014 року. Оригінальні роботи слід надіслати до 15 лютого. Заявку на участь можна завантажити на сайті фестивалю, надіслати її слід не пізніше ніж 31 січня 2014 року.

Організатори наголошують: кожна ілюстрація мусить відповідати поняттям про людські права й допомагати підвищувати стандарти дитячого книговидання. Спеціальне журі відзначить роботи шістьох найкращих ілюстраторів, які отримають грошові винагороди. Перша премія – 8 тисяч доларів, друга – 5 тисяч доларів, третя – 4 тисячі доларів і три заохочувальні винагороди по 1 тисячі доларів кожна.

Окрім виставки, Фестиваль дитячого читання в Шарджі, як і Дитяча книжкова виставка в Болоньї, допомагає талановитим художникам просувати свої роботи у світі, а також познайомитися з іншими художниками, видавцями й читачами дитячих книжок.

Більше інформації про конкурс і виставку читайте на сайті Міжнародного книжкового фестивалю в Шарджі www.sharjahbookfair.com.

Міжнародний книжковий фестиваль у Шарджі – щорічний десятиденний книжковий ярмарок в ОАЕ, один із чотирьох найбільших книжкових фестивалів у світі. Проводиться з 1982 року під патронатом правителя Шарджі Шейха Султана бін Мухаммеда Аль-Касімі.

Джерело: БараБука.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар