МОЯ КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ | Видавництва


Навесні 2016-го в центрі столиці відкрилася абсолютно неформатна книгарня найкращої української книги «МоЯ Книжкова Полиця». Від 2018 року книгарня заснувала однойменне видавництво.

Це магазин європейського зразка з кавою та десертами, в якому вибір та покупка книжок із рівня масмаркету повертається до нішевого ринку. Тут ви однозначно побачите тільки якісну за всіма критеріями літературу – від тексту й дизайну до поліграфічного виконання. Власне, книгарня й нагадує домашню бібліотеку, в яку книжки потрапляють після ретельної перевірки.

У «Моїй Книжковій Полиці» ви можете погортати книжки за зручним столиком, почитати в затишку з горнятком кави або ж просто відпочити в приємній «книжковій» атмосфері. Заклад також «kids friendly» – є дитяча зона з розмальовками, крейдами й дошкою, а підбірка дитячої літератури різноманітна й «соковита». Також легко можна потішити малих ласунів натуральним печивом, морозивом, цукерками й какао.

«МоЯ Книжкова Полиця» – це той формат книгарні, до якого Україна, ймовірно, плавно рухається, але вже тепер на Пушкінській Ви можете з комфортом знайти свою найкращу книгу.

моякнижкова1

Адреса: Київ, вул. Пушкінська, 7.

Графік роботи: Пн – Чт: 9:00 – 21:00, Пт – Нд: 10:00 – 22:00.

Тел. 066 77 21 002

Сайт: mybookshelf.com.ua.
ФБ: facebook.com/mybookshelfua.

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: