МОЯ КНИЖКОВА ПОЛИЦЯ | Видавництва


Навесні 2016-го в центрі столиці відкрилася абсолютно неформатна книгарня найкращої української книги «МоЯ Книжкова Полиця». Від 2018 року книгарня заснувала однойменне видавництво.

Це магазин європейського зразка з кавою та десертами, в якому вибір та покупка книжок із рівня масмаркету повертається до нішевого ринку. Тут ви однозначно побачите тільки якісну за всіма критеріями літературу – від тексту й дизайну до поліграфічного виконання. Власне, книгарня й нагадує домашню бібліотеку, в яку книжки потрапляють після ретельної перевірки.

У «Моїй Книжковій Полиці» ви можете погортати книжки за зручним столиком, почитати в затишку з горнятком кави або ж просто відпочити в приємній «книжковій» атмосфері. Заклад також «kids friendly» – є дитяча зона з розмальовками, крейдами й дошкою, а підбірка дитячої літератури різноманітна й «соковита». Також легко можна потішити малих ласунів натуральним печивом, морозивом, цукерками й какао.

Тепер «МоЯ Книжкова Полиця» – мережа книгарень-кав’ярень, де щовихідних відбуваються читанки для дітей різного віку, стежте за анонсами на сторінках МКП у соцмережах: Facebook, Instagram.

моякнижкова1

Графік роботи книгарень:

Пн.-чт: від 9:00 до 21:00

Пт: від 9:00 до 22:00

Сб: від 10:00 до 22:00

Нд: від 10:00 до 21:00

Адреси:

м. Київ, вул. Пушкінська 7 (м. Театральна)

м. Київ, вул. Срібнокільська 1А (м. Позняки)

м. Київ, вул. Русанівська набережна 4 (м. Лівобережна)

Сайт видавництва: mybookshelf.com.ua.
Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: