На Форумі видавців діятимуть тематичні майданчики


11 вересня весь Львів перетвориться на Форум видавців, а також авторів, бібліотекарів, книгарів, перекладачів, ілюстраторів і, звісно, читачів. 55 локацій, 700 заходів у програмі, 200 видавництв, 300 авторів із 23 країн – усе це чекає на відвідувачів найбільшої книжкової події в Україні.

21 Форум видавців – це традиційно: міжнародний літературний фестиваль, книжковий ярмарок, урочиста церемонія вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2014», фестиваль дитячого читання «Книгоманія», благодійна акція «Третій вік: задоволення від читання», фестиваль «Молода Республіка Поетів», «Ніч поезії і музики», Львівський бібліотечний форум. Фокусна тема: Століття змін. Століття боротьби. (1914–2014). Спеціальні теми: «UkrainEUkraine (революція-війна-культура)», «DonauLounge», «Жінка у світі, що змінюється», «Єврейська культура в Україні», «Крим».

Конкурси від Форуму видавців:

Конкурс книжкоселфі від Форуму видавців

Літературний конкурс про домашніх улюбленців

Уперше в межах Форуму видавців діятимуть тематичні майданчики – історичний, жіночий, дитячий, кулінарний, природознавчий. Тут відбуватимуться тематичні заходи, зустрічі з письменниками і продаж тематичних книжок.

До цьогорічної програми Форуму додано Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» (у травні його скасували через події в Україні). 64 книгомани зі більшості областей України, переможці Всеукраїнського конкурсу дитячого читання, – приїдуть до Львова, де зможуть зустрітися з улюбленими письменниками, позмагатися в різноманітних літературних квестах і конкурсах та отримати подарунки, а також знайти нових друзів.

Джерело: bookforum.ua.

Читайте також: На Форумі видавців не буде російських книжок

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар