Настала пора «соняшників у трусах»


У луцькому видавництві «Твердиня» готують до друку «роман-провокацію про пізнання підлітками, зокрема дівчатками, власної сексуальності й азів сексуальної освіти». Називається він «Соняшники в трусах», авторка – Зінаїда Луценко.

«Це твір, який ставить під сумнів виховання вулицею, акцентуючи, що саме сім’ї тут належить чільне місце… Метафора “Соняшники в трусах” – це алюзія з життя. Саме так господині в деяких місцевостях рятують урожай цієї рослини від горобців та іншого заанґажованого птаства. Та чи стовідсотково дієвий цей засіб запобігання проблемі? Взагалі цей роман повинен був називатися “Ґандон”, і це є для нього найкраща назва. І можна впевнено сказати, що в Україні про таке ще ніхто не писав – дитяча сексуальність, цнотливість та розбещеність, занадто вільні стосунки та визволення від застарілих комплексів», – інтригує анотація до книжки, тоді як обкладинка попереджає про наявність нецензурної лексики й натякає на присутність пікантних сцен.

Авторка «Соняшників в трусах» Зінаїда Луценко народилася на Черкащині 1974 року. У школі була відмінницею, після школи обрала фах педагога. Друкуватися почала з восьми років, дитячі й дорослі твори виходили в журналах «Малятко», «Домашний очаг в Украине», «Cosmopolitan», «Пані вчителька», «Логопед», «Дніпро», «Все для вчителя», газетах «Зоря», «Алекс», «Молодь Черкащини». Лауреатка Всеукраїнського конкурсу на найкращий твір для дітей ім. В. Кобилянського (2008) і «Коронації слова» (2012, 2013), авторка найкращого українського фентезі за версією Міжнародної конференції «Дні фантастики у Києві». «Соняшники в трусах» – четверта книжка письменниці.

Джерело: БараБука.

Читайте також: Соромно, але жах як цікаво

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар