Навчання проти читання?: опитування

Автор: БараБука


Простір української дитячої книги «БараБука» разом із партнерами проводить дослідження взаємозв’язку дитячого читання зі шкільними програмами з літератури.

Долучайтеся й разом дізнаємося, чи цікавляться діти літературою в рамках шкільної програми, чи читають поза школою, яких авторів люблять та багато іншого! Опитування займе у вас не більше 5 хвилин, але допоможе нам зібрати важливу та корисну інформацію і дасть змогу підняти питання перегляду шкільної програми з літератури.

Взяти участь в опитуванні.

опитування

Результати опитування ми разом із експертами розглядатимемо та коментуватимемо на початку вересня, також звернемося за коментарями результатів до профільних фахівців Міністерства освіти і науки України. Наші експерти: Сергій Іванюк, літературознавець, головний редактор журналу для підлітків «Однокласник», доцент Національного університету «Києво-Могилянська академія»; Емілія Огар, професорка кафедри видавничої справи та редагування Української академії друкарства, фахівець із промоції дитячого читання, член Міжнародного товариства дослідників дитячої літератури (IRSCL); Людмила Грицик, завідувачка кафедри теорії літератури, компаративістики і літературної творчості Інституту філології Київського національного університету імені Т. Шевченка; Тетяна Щербаченко, головний редактор порталу БараБука.

Партнери опитування: портали «Обозреватель», Школа розвитку особистості, mamaclub.ua, 1576.com.ua а також НЦ «Мала Академія Наук України» та Національний музей Тараса Шевченка, та інші).

Print Form
Подiлитись:

Додати коментар