Нікітюк Марися | Письменники


Письменниця, режисерка, театральний критик, сценаристка. Народилася 26 жовтня 1986 року в Києві. 2007 року здобула освіту в КНУ ім. Тараса Шевченка, Інституті журналістики. 2012 отримала диплом магістра театрознавства (КНУ театру, кіно та телебачення ім. Карпенка-Карого).

По завершенні навчання Марися створює портал Teatre.com.ua, де від 2007 до 2012 рр. пише про український та міжнародний театр. Працює журналісткою, театральним критиком, пише новели та п’єси.

Від 2013 року Марися Нікітюк працює лише у сфері кінематографу. 2014 року представила першу роботу на Одеському Міжнародному Кінофестивалі – проект повнометражного фільму «Коли падають дерева», який компанія UDP визнала найкращим українським проектом для інвестування та реалізації. Наразі проект отримав державне фінансування на зйомку повнометражного ігрового фільму.

Фільми за сценаріями Марисі брали участь у престижних міжнародних фестивалях і вигравали нагороди, зокрема відзнаку фестивалю «Молодість-2015».

2015 року дебютувала в прозі («Безодня (історії судного дня)», «Видавництво Анетти Антоненко») та літературі для дітей – «Glowberry Books» видало Марисину «Книгу баванок, або Історії чарівного Тойто».

Print Form
Подiлитись:

Додати коментарЧитайте також: