Оксамитка Блажевська


Поетеса, радіоведуча, журналістка. Народилася 24 травня 1988 року в Хмельницькому. За фахом – український філолог, закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова. Свого часу була одним із координаторів літературного клубу «Маруся», організатором літературних заходів та вояжів. Нині веде літературні програми та програми для дітей на «Українському радіо» (зокрема, «Родинна бібліотека», «Поетична сторінка», «Книжковий сюжет» і «Дитячі історії дорослих людей»).

Вірші почала писати зі шкільного віку. Публікувалася у студентських збірках творчості і студентських газетах, у журналах «Філео+Логос» та «Просто неба», альманасі Другої літньої літературної школи, збірках «Ніч еротичної поезії» та «Ніч еротичної поезії non-stop». Брала участь у фестивалях «Країна мрій», «Сліва-фест», «СУП», «ЗАХІД», «Буслав-фест», «Рурисько» та інших.

У вільний час фотографує, також захоплюється квілінґом і валянням вовни. І на роботі, і вдома, і в маршрутці, і в метро постійно має із собою книжку – читає, читає і ще раз читає: це не лише хобі, але й робота.

Мешкає в Києві.

Print Form
Подiлитись: