Гаврилова Ольга | Художники-ілюстратори


Художниця, керамістка, ілюстраторка дитячих книжок, режисерка анімації. Народилася, живе і працює в Києві. Навчалася в Київському державному інституті дизайну та прикладних мистецтв ім. М. Бойчука на факультеті кераміки, а також у Львівській національній академії мистецтв. Цікавиться анімацією, любить подорожувати. До ілюстрації прийшла випадково.

У творчості не припускає штампів і повторень. Кожну нову книжку намагається ілюструвати в іншій техніці. Співпрацювала з видавництвом «Грані-Т», ілюструвала книжки Івана Андрусяка, Грицька Чубая, Наталки Малетич, Оксани Лущевської та інших. Оформлення кулінарної повісті «Солька і кухар Тара-Пата» Оксани Лущевської та Лани Світанкової відзначено найвищими нагородами Міжнародної книжкової виставки «Мистецтво книги» та конкурсу «Краща книга України». У 2014 році разом із письменницею та перекладачкою Галиною Кирпою створила книжку-картинку «Скільки? / How many?».

Разом із анімаційною студією «Червоний собака» працювала над мультиком «Чудове Чудовисько» за творами Сашка Дерманського. У 2019 році як режисерка зняла 15-хвилинний анімаційний фільм «Війна, що змінила Рондо» за однойменною книжкою Романи Романишин та Андрія Лесіва.

На думку Ольги Гаврилової, «ілюстрування – це один із дієвих способів змінити світ на краще».

Має свій сайт.

Print Form
Подiлитись:


Читайте також: